Merkez

Çiğiltepe Mahallesi 1547. Sokak No:16 Siteler Mamak ANKARA Pazartesi - Cumartesi: 08:00 - 18:00 [email protected] +90 505 162 82 95 +90 312 353 94 89

Fabrika

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, 2716. Cd. No:25, 06980 Kahramankazan/Ankara Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00 [email protected] +90 505 162 82 95 +90 312 353 94 89

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Ürün siparişi vermek için e-posta veya telefon yoluyla müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır.

Termin Süreniz Nedir?

Termin süresi siparişinizdeki ürünlerin miktarına ve modeline göre değişmektedir. Monoblok sandalyelerimiz genellikle 1 iş günü içerisinde gönderilmekle birlikte ortalama termin süremiz 10 iş günüdür. 

Siparişim Nasıl Gönderiliyor?

Siparişleriniz tarafınızdan ayarlanacak ambar, nakliye veya kargo firması ile gönderilmektedir. Ayrıca fabrikamızdan da teslim seçeneğimiz mevcuttur. Eğer nakliye ayarlama imkanınız yoksa müşteri temsilcilerimiz sizlere bu konuda yardımcı olacaklardır.

Garanti Süresi Ne Kadar?

Garanti süresi ürüne göre değişmekle birlikte minimum 2 yıl, maksimum 5 yıldır. 

İade koşulları nelerdir?

İade koşulları hakkında detaylı bilgi almak için cayma, iptal ve iade sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kaliteli Okul Mobilyalarıyla Eğitim Kurumlarının İhtiyaçlarını Karşılıyoruz

Monobloksandalye.com.tr, Adem Koç Plastik LTD. ŞTİ. tarafından işletilen bir platformdur ve öncelikle okul sıraları, öğrenci sandalyeleri, öğretmen masaları ve diğer okul mobilyaları gibi ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Geniş ürün yelpazemiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile eğitim kurumlarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti ve Kaliteli Hizmet İlkemizdir

Monobloksandalye.com.tr olarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor ve yüksek kaliteli ürünlerimizle müşterilerimize güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Profesyonel ekibimiz ve zamanında teslimat garantimizle eğitim kurumlarının ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunarak sektörde öncü bir konumda yer almayı amaçlıyoruz.