Okul Sandalyeleri

Okul Sandalyeleri

Okul Sandalyeleri üreticisi olan firmamız, tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Günümüzde okul, kolej gibi tüm eğitim kurumlarında en sık kullanılan ve en çok tercih edilen model, monoblok sandalye modelidir.

Monoblok okul sandalyeleri, tek parça sandalye oturağı kullanılmasıyla üretilen sandalye modelidir. Bu sandalye modelinde genellikle A veya Z ayak modeli kullanılmakla birlikte, en çok kullanılan ayak tipi A ayaktır.

Okul sandalyeleri, anasınıfı, ilköğretim ve lise dengi tüm öğrencilerin rahatlıkla kullanabileceği ölçülerde yapılmaktadır.

SANDALYE TEKNİK ŞARTNAME

Firmamız tarafından üretilen monoblok sandalyelerde kullanılan çelik profil ölçüsü 25×1,5 mm’dir. Elektro statik toz boya ile boyanan sandalye ayaklarımız, korozyona karşı oldukça dayanıklıdır.

SANDALYE FİYATLARI

Tüm eğitim kurumlarında rahatlıkla kullanılan okul sandalyeleri, üretici firma olmamız dolayısıyla siz müşterilerimize en uygun fiyatlarla satılmaktadır.

SATIŞ SONRASI DESTEK

Satış sonrası destek hizmetlerimiz arasında 5 yıl ürün ve yedek parça garantisi bulunmaktadır.

Tüm ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizi bilgilendirmekten mutluluk duyacaklardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir